













Монитор AOC 25G3ZM/BK - 24.5" FHD VA, 240Hz, 0.5ms
194.46€ (380.34лв.)
Без данък: 194.46€ (380.34лв.)
Гаранция: 36м.
12 ВНОСКИ
18.96 евро(37.08 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
194
.46 евро
(380
.34 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Приложение | Gaming |
|---|---|
| Размер на дисплея | 24.5 inch |
| Тип на матрицата | VA |
| Технология | WLED |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
| Формат на картината | Wide |
| Формат на картината | 16:9 |
| Размери пиксел | 0.90 mm |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Време за реакция | 1 ms (GTG) |
| Време за реакция | 0.5 мс |
| Честота на опресняване | 240 Hz |
| Яркост | 300 cd/m² |
| Статичен контраст | 3000:1 |
| Динамичен контраст | 80 000 000:1 |
| Брой цветове | 16.7 милиона |
| Брой цветове | sRGB: 108% |
| Специални характеристики | Adaptive-Sync |
| Специални характеристики | FreeSync Premium |
| Специални характеристики | Extreme Low Motion Blur |
| Видео портове | HDMI |
| Видео портове | DisplayPort |
| USB Портове | Не |
| Допълнителни портове | Headphone Jack |
| Вградени говорители | 2 x 2W |
| Въртене(портрет)/Pivot | Да |
| Накланяне/Tilt | +23° ~ -5° |
| Регулиране(ляво/дясно)/Swivel | +30° ~ -30° |
| Регулиране височина | до 130 mm |
| Монтиране на стена | 100 x 100 mm |
| Размери | 557.3 x 375~503 x 258.8 mm |
| Консумирана мощност | 18 W |
| Цвят | Черен |






















