















Кутия Inter Tech IT-5905, Mid-Tower, ATX
39.06€ (76.39лв.)
Без данък: 39.06€ (76.39лв.)
Гаранция: 24м.
| Вид кутия | Middle Tower |
|---|---|
| Захранващ блок | 0 W |
| Формат дънна платка | ATX |
| Формат дънна платка | Micro ATX |
| Формат дънна платка | Mini ITX |
| Вентилатори | Пр. Панел: 1 x 120 mm |
| Включени вентилатори | - |
| Височина CPU Охладител | до 145 mm |
| Дължина GPU | до 355 mm |
| Размери (mm) | 410 x 200 x 415 mm |
| Гнезда | 1 x 3.5'' |
| Гнезда | 3 x 5.25" |
| Брой фиксирани вътрешни гнезда... | 3 x 3.5'' |
| Брой фиксирани вътрешни гнезда... | 2 x 2.5" |
| Разширителни слотове | 2 |
| Цвят | Черен |




































