





Захранващ блок Inter Tech IPC ASPOWER R2A-DV0800-N 2x800W
435.06€ (850.91лв.)
Без данък: 435.06€ (850.91лв.)
Гаранция: 36м.
12 ВНОСКИ
42.41 евро(82.95 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
435
.06 евро
(850
.91 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Мощност | 2 x 800 W |
|---|---|
| Форм фактор | 2U |
| Конектори | 1 x 20+4 PIN |
| Конектори | 2 x SATA |
| Конектори | 2 x 4+4-pin ATX/EPS |
| Конектори | 1 x Floppy |
| Конектори | 6 x IDE 4-Pin (Molex) |
| Ефективност | 94.62 % |
| Сертификати | 80 PLUS® Platinum |
| Модулен захранващ блок | Не |
| PFC | Active PFC |
| Размери на вентилатора | 40 mm |
| Размери | 270 x 96.5 x 84 mm |





































