



Захранващ блок Inter Tech Argus HA-600AA2 600W 80+ Gold
77.13€ (150.85лв.)
Без данък: 77.13€ (150.85лв.)
Гаранция: 24м.
12 ВНОСКИ
7.52 евро(14.71 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
77
.13 евро
(150
.85 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Мощност | 600 W |
|---|---|
| Форм фактор | ATX |
| Форм фактор | 2U |
| Конектори | 1 x 20+4 PIN |
| Конектори | 6 x SATA |
| Конектори | 1 x PCI-Express 6+2-pin |
| Конектори | 4 x Molex |
| Конектори | 2 x 4+4-pin ATX/EPS |
| Конектори | 1 x Floppy |
| Ефективност | 92 % |
| Сертификати | 80 PLUS® Gold |
| Модулен захранващ блок | Не |
| PFC | Active PFC |
| Размери на вентилатора | 80 mm |
| Размери | 160 x 150 x 86 мм |
























