







Захранващ блок Inter-Tech SL-700 PLUS, 700W, ATX
32.63€ (63.81лв.)
Без данък: 32.63€ (63.81лв.)
Гаранция: 36м.
| Мощност | 700 W |
|---|---|
| Форм фактор | ATX |
| Конектори | 1 x 20+4 PIN |
| Конектори | 4 x SATA |
| Конектори | 2 x PCI-Express 6+2-pin |
| Конектори | 3 x Molex |
| Конектори | 1 x Floppy |
| Ефективност | 85 % |
| Модулен захранващ блок | Не |
| PFC | Passive PFC |
| Размери на вентилатора | 120 mm |
| Размери | 150 x 140 x 86 |
| Входно напрежение | 200 - 240 V |




































