





Захранващ блок Inter Tech Argus APS-720W, 720W, ATX, 80+
50.19€ (98.17лв.)
Без данък: 50.19€ (98.17лв.)
Гаранция: 36м.
| Мощност | 720 W |
|---|---|
| Форм фактор | ATX |
| Конектори | 1 x 20+4 PIN |
| Конектори | 4 x SATA |
| Конектори | 2 x PCI-Express 6+2-pin |
| Конектори | 4 x Molex |
| Конектори | 1 x 4+4-pin ATX/EPS |
| Конектори | 1 x Floppy |
| Ефективност | 82 % |
| Сертификати | 80 PLUS® Silver |
| Модулен захранващ блок | Не |
| PFC | Active PFC |
| Размери на вентилатора | 120 mm |
| Размери | 140 x 150 x 86 мм |




































