











Кутия Inter Tech Server 4U-4088-S, За сървър
106.95€ (209.18лв.)
Без данък: 106.95€ (209.18лв.)
Гаранция: 24м.
12 ВНОСКИ
0.00 евро


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
106
.95 евро
(209
.18 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Вид кутия | Middle Tower |
|---|---|
| Захранващ блок | 0 W |
| Формат дънна платка | ATX |
| Формат дънна платка | Micro ATX |
| Формат дънна платка | Mini ITX |
| Вентилатори | Пр. Панел: 1 x 120 mm |
| Вентилатори | Зад.Панел: 2 x 80 mm |
| Включени вентилатори | - |
| Височина CPU Охладител | до 130 mm |
| Дължина GPU | до 275 mm |
| Размери (mm) | 178 x 485 x 483 mm |
| Гнезда | 2 x 5.25" |
| Гнезда | 7 x 3.5" / 2.5" |
| Разширителни слотове | 2 |
| Портове | 2 x USB 2.0 |
| Цвят | Черен |




































