





Захранващ блок Inter Tech IPC ASPOWER R2A-MV0700 2x700W
396.48€ (775.45лв.)
Без данък: 396.48€ (775.45лв.)
Гаранция: 36м.
12 ВНОСКИ
38.65 евро(75.59 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
396
.48 евро
(775
.45 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Мощност | 2 x 700 W |
|---|---|
| Форм фактор | 4U |
| Конектори | 1 x 20+4 PIN |
| Конектори | 2 x SATA |
| Конектори | 2 x 4+4-pin ATX/EPS |
| Конектори | 1 x Floppy |
| Конектори | 6 x IDE 4-Pin (Molex) |
| Ефективност | 92 % |
| Сертификати | 80 PLUS® Silver |
| Модулен захранващ блок | Не |
| PFC | Active PFC |
| Размери на вентилатора | 40 mm |
| Размери | 190 x 150 x 84 mm |
























