









Памет G.SKILL Trident Z Neo RGB 32GB(2x16GB) DDR4 3200MHz F4-3200C16D-32GTZN
381.08€ (745.32лв.)
Без данък: 381.08€ (745.32лв.)
Гаранция: 99м.
12 ВНОСКИ
37.15 евро(72.66 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
381
.08 евро
(745
.32 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Тип памет | DDR4 |
|---|---|
| Капацитет | 32 GB |
| Честота (MHz) | 3200 MHz |
| Волтаж | 1.2 V |
| Модули | Dual channel |
| Латентност | CL16 |
| Радиатор | Да |
| LED Подсветка | RGB |
| Други | небуферирана non-ECC |






















