





















Вентилатори 3бр Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD Reverse Blade ARGB PWM - 120 mm Бели
115.88€ (226.64лв.)
Без данък: 115.88€ (226.64лв.)
Гаранция: 36м.
12 ВНОСКИ
11.30 евро(22.10 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
115
.88 евро
(226
.64 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Приложение | Охладител за кутия |
|---|---|
| Размери | 120 x 124.5 x 28 mm |
| Обороти на вентилатора | 350 - 1900 RPM |
| Конектор | 4 PIN |
| Ниво на шум | 31 dB |
| Поток на въздуха (CFM) | 87.41 m³/h |
| Други | RGB подсветка |
| Други | 1.6" LCD дисплей |
























