











Видео карта POWERCOLOR RX 7600 Fighter V2 8GB GDDR6
299.75€ (586.25лв.)
Без данък: 299.75€ (586.25лв.)
Гаранция: 36м.
12 ВНОСКИ
29.22 евро(57.15 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
299
.75 евро
(586
.25 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Чипсет | AMD |
|---|---|
| Графичен процесор | AMD Radeon RX 7600 |
| Честота процесор (MHz) | 2250 MHz |
| Честота процесор (MHz) | 2655 MHz |
| Stream процесори | 2048 |
| Капацитет на паметта | 8 GB |
| Честота на паметта | 18 Gbps |
| Тип на паметта | GDDR6 |
| Размер на шината (битове) | 128 b |
| Слот | PCI Express 4.0 x8 |
| Вид охлаждане | Активно |
| Вид охлаждане | Въздушно |
| Макс. резолюция | 4096 x 2160 |
| Видео изходи | 1 x HDMI 2.1 |
| Видео изходи | 3 x DisplayPort 2.1 |
| Препоръчително захранване | 600W |
| Конектори за захранване | 1 x 8-pin |
| Брой слотове | 2 |
| Размери (mm) | 241 x 116 x 49 mm |
| Други характеристики | DirectX: 12 |
| Други характеристики | OpenGL®4.6 |























