











Захранващ блок ASRock Phantom Gaming 1000W 80+ Gold, PCIe 5.1
183.44€ (358.77лв.)
Без данък: 183.44€ (358.77лв.)
Гаранция: 120м.
12 ВНОСКИ
17.88 евро(34.97 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
183
.44 евро
(358
.77 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Мощност | 1000 W |
|---|---|
| Форм фактор | ATX |
| Конектори | 1 x 20+4 PIN |
| Конектори | 9 x SATA |
| Конектори | 3 x PCI-Express 6+2-pin |
| Конектори | 2 x 4+4-pin ATX/EPS |
| Конектори | 3 x 4 Pin Peripheral |
| Конектори | 1 x 12V-2x6 |
| Ефективност | 90 % |
| Сертификати | 80 PLUS® Gold |
| Модулен захранващ блок | Да |
| Размери на вентилатора | 135 mm |
| PFC | Active PFC |
| Размери | 150 x 150 x 86 мм |
| Входно напрежение | 100 - 240 V |




































