







Захранващ блок FSP Group 450W SFX Pro - PPA450AA00
58.46€ (114.34лв.)
Без данък: 58.46€ (114.34лв.)
Гаранция: 24м.
| Мощност | 450 W |
|---|---|
| Форм фактор | SFX |
| Конектори | 1 x 20+4 PIN |
| Конектори | 3 x SATA |
| Конектори | 2 x PCI-Express 6+2-pin |
| Конектори | 3 x Molex |
| Конектори | 1 x CPU 4+4 Pin |
| Конектори | 1 x Floppy |
| Ефективност | 85 % |
| Сертификати | 80 PLUS® Bronze |
| Модулен захранващ блок | Не |
| PFC | Active PFC |
| Размери | 125 x 100 x 63 mm |
| Входно напрежение | 200 - 240 V |




































