













Захранващ блок Gigabyte UD1300GM PG5 1300W 80+ GOLD
263.65€ (515.65лв.)
Без данък: 263.65€ (515.65лв.)
Гаранция: 120м.
12 ВНОСКИ
25.70 евро(50.26 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
263
.65 евро
(515
.65 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Мощност | 1300 W |
|---|---|
| Форм фактор | ATX |
| Конектори | 1 x 20+4 PIN |
| Конектори | 8 x SATA |
| Конектори | 4 x PCI-Express 6+2-pin |
| Конектори | 1 x PCI-e 16 Pin |
| Конектори | 2 x 4+4-pin ATX/EPS |
| Конектори | 4 x 4 Pin Peripheral |
| Конектори | 1 x Floppy |
| Ефективност | 90 % |
| Сертификати | 80 Plus Gold |
| Модулен захранващ блок | Да |
| PFC | Active PFC |
| Размери на вентилатора | 140 mm |
| Размери | 150 x 160 x 86 |
| Входно напрежение | 100 - 240 V |




































