











Геймърски безжични слушалки Logitech G435 Lightspeed Wireless, Микрофон, Син/Розов
74.99€ (146.66лв.)
Без данък: 74.99€ (146.66лв.)
Гаранция: 24м.
| Интерфейс | USB-A |
|---|---|
| Тип аксесоар | Gaming |
| Технология | Безжична |
| Интерфейс | USB |
| Честотен диапазон на слушалките (Hz) | 20Hz - 20 000Hz |
| Съпротивление на слушалките (Ω) | 39 Ω |
| Диаметър високоговорител (mm) | 40 мм |
| Микрофон | Да |
| Приложение | Gaming |
| Съвместимост | PC & Console |
| Цвят | Син/Розов |
| Други | Dolby Atmos, Tempest 3D AudioTech & Windows Sonic Spatial Sound |


































