















HAMA Слушалки с микрофон HS-USB400 V2, черно
21.44€ (41.93лв.)
Без данък: 21.44€ (41.93лв.)
Гаранция: 24м.
| Тип. | Стандарт |
|---|---|
| Честотен диапазон | 20 - 20 000Hz |
| Диаметър говорител | 40 мм |
| Съпротивление | 32 Ω |
| Микрофон | Да |
| Дължина кабел | 2 м |
| Чувствителност | 100 dB |
| Технология | С кабел |
| Свързаност | USB-A |
| Цвят | Черен |



































