



















HAMA Стерео слушалки ShellTV Over-ear с 6 м кабел, 113dB
11.04€ (21.59лв.)
Без данък: 11.04€ (21.59лв.)
Гаранция: 12м.
| Тип. | Стандарт |
|---|---|
| Честотен диапазон | 20 - 20 000Hz |
| Диаметър говорител | 40 мм |
| Съпротивление | 32 Ω |
| Микрофон | Не |
| Дължина кабел | 6 м |
| Чувствителност | 113 dB |
| Технология | С кабел |
| Свързаност | 3.5 mm Jack |
| Цвят | Черен |



































