





Геймърски слушалки Logitech G733 Lightspeed Wireless RGB, Микрофон, Бели
135.02€ (264.08лв.)
Без данък: 135.02€ (264.08лв.)
Гаранция: 24м.
12 ВНОСКИ
13.16 евро(25.74 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
135
.02 евро
(264
.08 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Интерфейс | USB-A |
|---|---|
| Тип аксесоар | Gaming |
| Технология | Безжична |
| Интерфейс | USB |
| Честотен диапазон на слушалките (Hz) | 20Hz - 20 000Hz |
| Съпротивление на слушалките (Ω) | 39 Ω |
| Диаметър високоговорител (mm) | 40 мм |
| Микрофон | Да |
| Приложение | Gaming |
| Съвместимост | PC & Console |
| Цвят | Бял |
| Други | DTS Headphone:X v2.0 |


































