











Слушалки с микрофон Logitech H390
35.39€ (69.21лв.)
Без данък: 35.39€ (69.21лв.)
Гаранция: 24м.
| Тип. | Стандарт |
|---|---|
| Честотен диапазон | 20 - 20 000Hz |
| Съпротивление | 32 Ω |
| Микрофон | Да |
| Дължина кабел | 1.9 м |
| Технология | С кабел |
| Свързаност | USB-A |
| Цвят | Черен |
Вашата количка е празна!












| Тип. | Стандарт |
|---|---|
| Честотен диапазон | 20 - 20 000Hz |
| Съпротивление | 32 Ω |
| Микрофон | Да |
| Дължина кабел | 1.9 м |
| Технология | С кабел |
| Свързаност | USB-A |
| Цвят | Черен |