



Процесор Intel Alder Lake Core i9-12900KF, 16 Cores, 3.20 GHz, 30MB, LGA1700, 125W, BOX
335.69€ (656.56лв.)
Без данък: 335.69€ (656.56лв.)
Гаранция: 36м.
12 ВНОСКИ
32.73 евро(64.01 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
335
.69 евро
(656
.56 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Серия процесори | Intel Core i9 |
|---|---|
| Сокет | 1700 |
| Работна честота | 3.2 GHz |
| Turbo Boost честота | 5.2 GHz |
| Физически ядра | 16 |
| Логически ядра | 24 |
| Кеш памет | 30 MB |
| Технология на производството | 10 nm |
| Термична мощност - TDP (W) | Processor Base Power: 125 W |
| Термична мощност - TDP (W) | Maximum Turbo Power: 241 W |
| Отключен множител | Да |
| Охладител | Не |



































