
Процесор Intel Comet Lake-S Core I5-10400, 6 cores, 2.9Ghz, 12MB, 65W, LGA1200, BOX
184.49€ (360.83лв.)
Без данък: 184.49€ (360.83лв.)
Гаранция: 36м.
12 ВНОСКИ
17.99 евро(35.19 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
184
.49 евро
(360
.83 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Серия процесори | Intel Core i5 |
|---|---|
| Сокет | 1200 |
| Работна честота | 2.9 GHz |
| Turbo Boost честота | 4.3 GHz |
| Физически ядра | 6 |
| Логически ядра | 12 |
| Кеш памет | 12 MB |
| Технология на производството | 14 nm |
| Термична мощност - TDP (W) | 65 W |
| Графичен ускорител | Intel® UHD Graphics 630 |
| Отключен множител | Не |
| Охладител | Да |



































