









Слушалки с микрофон HAMA HS-USB300
15.16€ (29.65лв.)
Без данък: 15.16€ (29.65лв.)
Гаранция: 24м.
| Тип. | Стандарт |
|---|---|
| Честотен диапазон | 20 - 20 000Hz |
| Диаметър говорител | 40 мм |
| Съпротивление | 32 Ω |
| Микрофон | Да |
| Дължина кабел | 2 м |
| Чувствителност | 105 dB |
| Технология | С кабел |
| Свързаност | USB-A |
| Цвят | Черен |



































