









Слушалки с микрофон HAMA Sea II, USB-C, 184192
7.89€ (15.44лв.)
Без данък: 7.89€ (15.44лв.)
Гаранция: 24м.
| Дизайн. | In ear |
|---|---|
| Свързаност | USB-C |
| Съпротивление (Ω) | 32 Ω |
| Дължина кабел | 1.2 м |
| Диаметър на говорителя | 10 mm |
| Честотен диапазон | 20 Hz - 20 kHz |
| Чувствителност | 95 dB +/- 3 dB |
| Микрофон | Да |
| Съпротивление (Микрофон) | 2200 Ω |
| Чувствителност (Микрофон) | -41 dB +/- 2 dB |
| Цвят | Черен |
| За | Възрастни |




































