









Слушалки с микрофон Logitech H340
23.59€ (46.13лв.)
Без данък: 23.59€ (46.13лв.)
Гаранция: 24м.
| Тип. | Стандарт |
|---|---|
| Честотен диапазон | 20 - 20 000Hz |
| Съпротивление | 22 Ω |
| Микрофон | Да |
| Дължина кабел | 1.8 м |
| Чувствителност | 115 dB |
| Технология | С кабел |
| Свързаност | USB-A |
| Цвят | Черен |
| Цвят | Сив |


































