













Захранващ блок Gigabyte P450B, 450W, 80+, Bronze
42.03€ (82.19лв.)
Без данък: 42.03€ (82.19лв.)
Гаранция: 36м.
| Мощност | 450 W |
|---|---|
| Форм фактор | ATX |
| Конектори | 1 x 20+4 PIN |
| Конектори | 6 x SATA |
| Конектори | 4 x PCI-Express 6+2-pin |
| Конектори | 1 x CPU 4+4 Pin |
| Конектори | 3 x 4 Pin Peripheral |
| Конектори | 1 x Floppy |
| Ефективност | 85 % |
| Сертификати | 80 PLUS BRONZE |
| Модулен захранващ блок | Не |
| PFC | Active PFC |
| Размери | 140 x 150 x 86 мм |
| Входно напрежение | 100 - 240 V |




































