





Геймърски слушалки A4TECH Bloody G575 Naraka, USB, 7.1, RGB, Микрофон, Бели
29.37€ (57.44лв.)
Без данък: 29.37€ (57.44лв.)
Гаранция: 24м.
| Тип аксесоар | Gaming |
|---|---|
| Технология | С кабел |
| Интерфейс | USB |
| Дължина кабел (m) | 2 м |
| Честотен диапазон на слушалките (Hz) | 20Hz - 20 000Hz |
| Съпротивление на слушалките (Ω) | 16 Ω |
| Диаметър високоговорител (mm) | 50 мм |
| Микрофон | Да |
| Приложение | Gaming |
| Съвместимост | PC |
| Цвят | Бял |
| Чувствителност на слушалките(dB) | 105 dB |





























