













Hama Геймърски слушалки uRage "SoundZ 400 V2", USB,черни
25.08€ (49.05лв.)
Без данък: 25.08€ (49.05лв.)
Гаранция: 24м.
| Интерфейс | USB-A |
|---|---|
| Тип аксесоар | Gaming |
| Технология | С кабел |
| Интерфейс | USB |
| Дължина кабел (m) | 2.2 м |
| Честотен диапазон на слушалките (Hz) | 20Hz - 20 000Hz |
| Съпротивление на слушалките (Ω) | 16 Ω |
| Диаметър високоговорител (mm) | 50 мм |
| Микрофон | Да |
| Приложение | Gaming |
| Съвместимост | PC |
| Съвместимост | PlayStation® 5 |
| Цвят | Черен |
| Чувствителност на слушалките(dB) | 115dB ± 3 dB |



































