





Слушалки с микрофон MAXELL PLUGZ черна
2.71€ (5.29лв.)
Без данък: 2.71€ (5.29лв.)
Гаранция: 24м.
| Дизайн. | In ear |
|---|---|
| Свързаност | Audio Jack |
| Съпротивление (Ω) | 32 Ω |
| Дължина кабел | 1.2 м |
| Диаметър на говорителя | 9 mm |
| Честотен диапазон | 20 Hz - 20 kHz |
| Чувствителност | 95 dB |
| Микрофон | Да |
| Цвят | Черен |
























