







Слушалки тапи HAMA "Gloss", In Ear, Бели, 184132
4.18€ (8.18лв.)
Без данък: 4.18€ (8.18лв.)
Гаранция: 24м.
| Дизайн. | In ear |
|---|---|
| Свързаност | Audio Jack |
| Съпротивление (Ω) | 32 Ω |
| Дължина кабел | 1.2 м |
| Диаметър на говорителя | 10 mm |
| Честотен диапазон | 20 Hz - 20 kHz |
| Чувствителност | 96 dB |
| Микрофон | Не |
| Цвят | Бял |























