





Захранващ блок FSP Group Hexa 85+ Pro, 650W
69.02€ (134.98лв.)
Без данък: 69.02€ (134.98лв.)
Гаранция: 36м.
| Мощност | 650 W |
|---|---|
| Форм фактор | ATX |
| Конектори | 1 x 20+4 PIN |
| Конектори | 8 x SATA |
| Конектори | 2 x PCI-Express 6+2-pin |
| Конектори | 2 x Molex |
| Конектори | 2 x CPU 4+4 Pin |
| Конектори | 1 x Floppy |
| Ефективност | 85 % |
| Модулен захранващ блок | Не |
| PFC | Active PFC |
| Размери | 140 x 150 x 86 мм |
| Входно напрежение | 100 - 240 V |




































