









Захранващ блок FSP GROUP HYDRO PTM PRO 1350W 80+ Platinum ATX 3.1
246.16€ (481.44лв.)
Без данък: 246.16€ (481.44лв.)
Гаранция: 120м.
12 ВНОСКИ
24.00 евро(46.94 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
246
.16 евро
(481
.44 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Мощност | 1350 W |
|---|---|
| Форм фактор | ATX |
| Конектори | 1 x 20+4 PIN |
| Конектори | 12 x SATA |
| Конектори | 4 x PCI-Express 6+2-pin |
| Конектори | 4 x Molex |
| Конектори | 4 x CPU 4+4 Pin |
| Конектори | 2 x 12V-2x6 |
| Ефективност | 92 % |
| Сертификати | 80 PLUS® Platinum |
| Модулен захранващ блок | Да |
| PFC | Active PFC |
| Размери на вентилатора | 135 mm |
| Размери | 180 x 150 x 86 мм |




































