

























Геймърски слушалки ENDORFY Viro Plus 7.1 USB - Black
51.36€ (100.45лв.)
Без данък: 51.36€ (100.45лв.)
Гаранция: 24м.
| Тип аксесоар | Gaming |
|---|---|
| Интерфейс | USB-A |
| Технология | С кабел |
| Дължина кабел (m) | 2.9 м |
| Диаметър високоговорител (mm) | 53 мм |
| Честотен диапазон на слушалките (Hz) | 20 Hz - 20 kHz |
| Съпротивление на слушалките (Ω) | 32 Ω |
| Чувствителност на слушалките(dB) | 98 |
| SURROUND 7.1 Dolby | Да |
| Микрофон | Да |
| Съвместимост | PC & Console |
| Цвят | Черен |



































