











Геймърски слушалки Logitech G432, Микрофон, Черни
55.17€ (107.91лв.)
Без данък: 55.17€ (107.91лв.)
Гаранция: 24м.
| Интерфейс | USB-A |
|---|---|
| Интерфейс | Audio jack 3.5 mm |
| Тип аксесоар | Gaming |
| Технология | С кабел |
| Интерфейс | USB |
| Интерфейс | 4 пин 3.5 mm жак |
| Дължина кабел (m) | 2 м |
| Честотен диапазон на слушалките (Hz) | 20Hz - 20 000Hz |
| Съпротивление на слушалките (Ω) | 39 Ω |
| Диаметър високоговорител (mm) | 50 мм |
| Микрофон | Да |
| Приложение | Gaming |
| Съвместимост | PC & Console |
| Цвят | Черен |
| Други | Чувствителност: 107 dB |



































