







Монитор BenQ GW2490T, 24", IPS, 1920x1080, 100Hz
122.86€ (240.30лв.)
Без данък: 122.86€ (240.30лв.)
Гаранция: 36м.
12 ВНОСКИ
11.98 евро(23.43 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
122
.86 евро
(240
.30 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Цвят | Черен |
|---|---|
| Приложение | Home & Office |
| Размер на дисплея | 24 inch |
| Тип на матрицата | IPS |
| Технология | LED |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
| Формат на картината | Wide |
| Ъгъл на видимост | 178°/ 178° |
| Време за реакция | 5 ms |
| Честота на опресняване | 100 Hz |
| Яркост | 250 cd/m² |
| Статичен контраст | 1300:1 |
| Брой цветове | 16.7 милиона |
| Специални характеристики | Не |
| Видео портове | HDMI |
| Видео портове | DisplayPort |
| Вградени говорители | Да |
| Въртене(портрет)/Pivot | 90° |
| Накланяне/Tilt | -5° ~ +20° |
| Регулиране височина | Не |
| Монтиране на стена | 100 x 100 mm |
| Размери | 54 x 40.8 x 18.2 cm |
| Цвят | Черен |



































