











Монитор BenQ MA270U за MacBook- 27 inch IPS 4K(3840x2160), 60Hz, HDMI, DP, USB-C PD
534.38€ (1,045.15лв.)
Без данък: 534.38€ (1,045.15лв.)
Гаранция: 36м.
12 ВНОСКИ
52.09 евро(101.88 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
534
.38 евро
(1045
.15 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Приложение | Home & Office |
|---|---|
| Размер на дисплея | 27 inch |
| Тип на матрицата | IPS |
| Технология | LED |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Формат на картината | Wide |
| Формат на картината | 16:9 |
| Размери пиксел | 0.163 мм |
| Ъгъл на видимост | 178°/ 178° |
| Време за реакция | 5 ms |
| Честота на опресняване | 60 Hz |
| Яркост | 400 cd/m² |
| Статичен контраст | 1200:1 |
| Брой цветове | 1.07 билиона |
| Брой цветове | 95% DCI-P3 |
| Брой цветове | sRGB 99% |
| Специални характеристики | Не |
| Специални характеристики | HDR10 |
| Специални характеристики | VESA Display HDR400 |
| Видео портове | USB-C |
| Видео портове | 2 x HDMI |
| USB Портове | USB-C |
| USB Портове | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Допълнителни портове | Audio Jack |
| Вградени говорители | 2 x 3W |
| Въртене(портрет)/Pivot | 90° |
| Накланяне/Tilt | -5~20° |
| Регулиране(ляво/дясно)/Swivel | -15°~+15° |
| Регулиране височина | до 115 мм |
| Монтиране на стена | 100 x 100 mm |
| Размери | 613.8 x 445.1~560.1 x 220.2 mm |
| Консумирана мощност | 40 W |
| Енергиен клас | Class G |
| Цвят | Сив |



































