
Seasonic захранване PSU ATX 3.1 1300W Titanium PCIe Gen 5 - PRIME TX-1300 - SSR-1300TR2
407.75€ (797.49лв.)
Без данък: 407.75€ (797.49лв.)
12 ВНОСКИ
39.75 евро(77.74 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
407
.75 евро
(797
.49 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Seasonic |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | SSR-1300TR2 |
| МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК | 1300 W |
| ФОРМАТ | ATX 3.1 |
| ТИП | Active PFC |
| СЕРТИФИКАТИ | 80PLUS TITANIUM |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 94% |
| МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Да |
| КОНЕКТОРИ | PCI-E Gen5 12VHPWR x 1 PCI-Express 6+2 pin x 8 Molex x 3 SATA x 16 SATA 3.3 V x 2 4+4 Pin ATX/EPS x 3 20+4 Pin ATX x 1 |
| ОХЛАЖДАНЕ | 135 mm вентилатор |
| ЦВЯТ | Черен |
| РАЗМЕРИ | 210 x 150 x 86 mm ( L x W x H) |
| ДРУГИ | Fan Control: Premium Hybrid Fan Control Cable type: Flat black cables Protection: OPP, OVP, UVP, OCP, OTP, SCP Environmental Compliance: Energy Star, RoHS, WEEE, ErP Lot 6, REACH |
| ГАРАНЦИЯ | 144 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4711173878025 |
































