
Seasonic захранване PSU ATX 3.1 850W Gold - FOCUS GX-850 V4
140.49€ (274.78лв.)
Без данък: 140.49€ (274.78лв.)
12 ВНОСКИ
13.70 евро(26.79 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
140
.49 евро
(274
.78 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Seasonic |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | FOCUS-GX-850-V4 |
| МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК | 850 W |
| ФОРМАТ | ATX 3.1 |
| ТИП | Active PFC |
| СЕРТИФИКАТИ | 80PLUS GOLD CE |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 90% |
| МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Да |
| КОНЕКТОРИ | PCI-E Gen5 12VHPWR x 1 PCI-Express 6+2 pin x 3 Molex x 3 SATA x 8 4+4 Pin ATX/EPS x 2 20+4 Pin ATX x 1 |
| ОХЛАЖДАНЕ | 135 mm вентилатор |
| ЦВЯТ | Черен |
| РАЗМЕРИ | 140 x 150 x 86 mm ( L x W x H) |
| ДРУГИ | 80 PLUS® GOLD Reduced noise without increase in temperature Extended fan life due to the reduced number of fan rotations Optimal heat dissipation ensured at all times, further enhanced with OptiSink technology. Unsurpassed silent performance in Fanless Mode |
| ГАРАНЦИЯ | 120 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4711173878438 |
























