
Seasonic захранване PSU SFX/ATX 650W Gold, Full Modular - FOCUS SGX-650 - SSR-650SGX
124.45€ (243.41лв.)
Без данък: 124.45€ (243.41лв.)
12 ВНОСКИ
12.13 евро(23.72 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
124
.45 евро
(243
.41 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Seasonic |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | SSR-650SGX |
| МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК | 650 W |
| ФОРМАТ | ATX SFX |
| ТИП | Active PFC |
| СЕРТИФИКАТИ | 80PLUS GOLD CE |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 90% |
| МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Да |
| КОНЕКТОРИ | PCI-Express 6+2 pin x 4 Molex x 3 SATA x 6 4+4 Pin ATX/EPS x 1 20+4 Pin ATX x 1 |
| ОХЛАЖДАНЕ | 92 mm вентилатор |
| ЦВЯТ | Черен |
| РАЗМЕРИ | 125 x 125 x 63.5 mm ( L x W x H) |
| ДРУГИ | Compact SFX-L Size - 125 (L) x 125 (W) x 63.5 (H) mm S3FC - Fanless until 30 % load SFX to ATX Expandability Gold plated connectors |
| ГАРАНЦИЯ | 120 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4711173877127 |
































