
Seasonic захранване PSU ATX 3.1 2200W Platinum PCIe Gen 5 - PRIME PX-2200
503.36€ (984.48лв.)
Без данък: 503.36€ (984.48лв.)
12 ВНОСКИ
49.07 евро(95.97 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
503
.36 евро
(984
.48 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Seasonic |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | PRIME-PX-2200-ATX30 |
| МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК | 2200 W |
| ФОРМАТ | ATX 3.1 |
| ТИП | Active PFC |
| СЕРТИФИКАТИ | 80PLUS TITANIUM Cybenetics Platinum CE |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 92% |
| МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Да |
| КОНЕКТОРИ | PCI-E Gen5 12VHPWR x 4 PCI-Express 6+2 pin x 4 Molex x 3 SATA x 16 SATA 3.3 V x 2 4+4 Pin ATX/EPS x 3 20+4 Pin ATX x 1 |
| ОХЛАЖДАНЕ | 135 mm вентилатор |
| ЦВЯТ | Черен |
| РАЗМЕРИ | 210 x 150 x 86 mm ( L x W x H) |
| ДРУГИ | 80 PLUS® PLATINUM Capable of safely powering up to four RTX 4090 graphics cards BOTH 12V-2x6 connectors must be plugged in at all times to your power supply All connectors must be correctly INSERTED, CLICK-LOCKED and TIGHT DO NOT bend or apply force to the cable after it is plugged into place |
| ГАРАНЦИЯ | 144 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4711173878414 |



























