
Seasonic захранване PSU ATX 3.1 1600W Titanium PCIe Gen 5 - PRIME NOCTUA EDITION TX-1600 - SSR-1600TR2-NE
513.79€ (1,004.88лв.)
Без данък: 513.79€ (1,004.88лв.)
12 ВНОСКИ
50.09 евро(97.97 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
513
.79 евро
(1004
.88 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Seasonic |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | SSR-1600TR2-NE |
| МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК | 1600 W |
| ФОРМАТ | ATX 3.1 |
| ТИП | Active PFC |
| СЕРТИФИКАТИ | 80PLUS TITANIUM Cybenetics Titanium CE |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 94% |
| МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Да |
| КОНЕКТОРИ | PCI-E Gen5 12VHPWR x 2 PCI-Express 6+2 pin x 6 Molex x 3 SATA x 16 SATA 3.3 V x 2 4+4 Pin ATX/EPS x 3 20+4 Pin ATX x 1 |
| ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm вентилатор |
| ЦВЯТ | Черен |
| РАЗМЕРИ | 210 x 150 x 86 mm ( L x W x H) |
| ДРУГИ | Renowned NF-A12x25 120mm fan Highly optimised fan grill Semi-passive operation ATX 3.1 and PCIe 5.1 compliant Individually Sleeved Black and Brown Cables Protection: OCP, OPP, OTP, OVP, SCP, UVP |
| ГАРАНЦИЯ | 144 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 9010018900248 |
























