









Захранващ блок FSP Group Dagger Pro ATX3.0, 850W
142.08€ (277.89лв.)
Без данък: 142.08€ (277.89лв.)
Гаранция: 84м.
12 ВНОСКИ
13.85 евро(27.09 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
142
.08 евро
(277
.89 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Мощност | 850 W |
|---|---|
| Форм фактор | SFX |
| Конектори | 1 x 20+4 PIN |
| Конектори | 6 x SATA |
| Конектори | 4 x PCI-Express 6+2-pin |
| Конектори | 2 x Molex |
| Конектори | 2 x CPU 4+4 Pin |
| Конектори | 1 x 12VHPWR (12+4) Pin |
| Ефективност | 90 % |
| Сертификати | 80 Plus Gold |
| Модулен захранващ блок | Да |
| PFC | Active PFC |
| Размери на вентилатора | 92 mm |
| Размери | 100 x 125 x 63.5 |
| Входно напрежение | 200 - 240 V |







































