

























Кутия за сървър Inter Tech T-9 E-ATX Mid-Tower
173.07€ (338.49лв.)
Без данък: 173.07€ (338.49лв.)
Гаранция: 24м.
12 ВНОСКИ
16.87 евро(32.99 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
173
.07 евро
(338
.49 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Вид кутия | Middle Tower |
|---|---|
| Захранващ блок | 0 W |
| Формат дънна платка | ATX |
| Формат дънна платка | Mini ATX |
| Формат дънна платка | Micro ATX |
| Формат дънна платка | Extended ATX |
| Формат дънна платка | SSI EEB |
| Вентилатори | Зад.Панел: 1 x 120 mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Височина CPU Охладител | до 190 mm |
| Дължина GPU | до 340 mm |
| Размери (mm) | 230 x 570 x 497 mm |
| Гнезда | 2 x 2.5'' |
| Гнезда | 7 x 3.5" |
| Разширителни слотове | 9 |
| Портове | 2 x USB 3.1 |
| Портове | 1 x Microphone |
| Портове | 1 x Headphones |
| Цвят | Черен |
























