























Кутия Inter Tech Server 6U-6606 за сървър ATX
366.73€ (717.26лв.)
Без данък: 366.73€ (717.26лв.)
Гаранция: 24м.
12 ВНОСКИ
35.75 евро(69.92 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
366
.73 евро
(717
.26 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Вид кутия | Server Rack |
|---|---|
| Захранващ блок | 0 W |
| Формат дънна платка | E-ATX |
| Формат дънна платка | ATX |
| Формат дънна платка | Micro ATX |
| Формат дънна платка | SSI EEB |
| Включени вентилатори | 2 x 120 mm |
| Височина CPU Охладител | до 105 mm |
| Дължина GPU | до 250 mm |
| Размери (mm) | 482 x 600 x 285 mm |
| Гнезда | 9 x 3.5" |
| Гнезда | 1 x 5.25" |
| Разширителни слотове | 7 |
| Портове | 2 x USB 3.2 Gen 1 |
| Цвят | Черен |




































