

















Кутия за сървър InterTech 4U-4129L - Mini ITX, mATX, μATX, ATX, SSI EEB, Чернa
169.67€ (331.85лв.)
Без данък: 169.67€ (331.85лв.)
Гаранция: 24м.
12 ВНОСКИ
16.54 евро(32.35 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
169
.67 евро
(331
.85 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Вид кутия | Slim Tower |
|---|---|
| Захранващ блок | 0 W |
| Формат дънна платка | ATX |
| Формат дънна платка | Micro ATX |
| Формат дънна платка | Mini ITX |
| Вентилатори | Пр.Панел: 2 x 120 mm |
| Вентилатори | Зад.Панел: 2 x 80 mm |
| Вентилатори | Вътр. панел: 3 x 120 mm |
| Включени вентилатори | - |
| Височина CPU Охладител | до 145 mm |
| Дължина GPU | до 320 mm |
| Размери (mm) | 178 x 482 x 695 mm |
| Гнезда | 3 х 5,25'' |
| Гнезда | 10 x 3.5" |
| Разширителни слотове | 7 |
| Портове | 1 x USB 2.0 |
| Портове | 1 x USB 3.0 |
| Цвят | Черен |




































